Baseball All Public

Independence Division
Name                                       Division          School                
Jett Flaxman                 First Team   Independence       Central                
Tristan Mayberry        First Team   Independence       SLA        
Nathan Evans               First Team   Independence       Northeast        
Elvin Campos               First Team   Independence       Olney                
Richard Beggy              First Team   Independence       Central        
Vince Cammisa             First Team   Independence     SLA        
Jose Rivera                 First Team   Independence       Olney        
Cam Simms                 First Team   Independence       SLA                
Braylin Reynoso           First Team   Independence       Olney                
Karim Mullen               First Team   Independence       SLA                
Jaedin Sem                 First Team   Independence  Constitution        
Michael Bieber            First Team   Independence     Frankford        
Evan Holahan              First Team   Independence        Central                

Daniel Pimentel-Ramirez   Second Team Independence Kensington

Reubin Gantt             Second Team  Independence         Esperanza
Jaden Mitchell             Second Team  Independence         SLA
Jakob Cantor                Second Team  Independence         SLA
Edwin Hernandez       Second Team  Independence         Olney
Christopher Castro     Second Team  Independence         Northeast
Leesander Rodriguez  Second Team  Independence        Northeast
James Germosen         Second Team  Independence         Olney
John Wing                 Second Team  Independence       Northeast
Milton James              Second Team  Independence         Central
Cesar Castillo               Second Team  Independence       Esperanza
Owen Woodward         Second Team  Independence        Central
Douglas Bieber            Second Team  Independence         Frankford

MVP-        Jose Rivera                         Olney


Liberty Division
Name                                       Division          School
Harry Geiss               First Team     Liberty                PACHS
Justin Boyd                First Team     Liberty            String Theory
Chris Valerio             First Team     Liberty                String Theory
Michael Renshaw     First Team     Liberty                Saul
Angel Mejia               First Team     Liberty           String Theory
Justin DiMaio            First Team     Liberty                PACHS
Ryan Wexler              First Team     Liberty                PACHS
Antoine Davis            First Team     Liberty               Boys Latin
Josh Keen                 First Team     Liberty               PACHS
Gavin Boyd                 First Team     Liberty                String Theory
Jefrey Hernandez      First Team     Liberty           String Theory
Blaise Rago                 First Team     Liberty                String Theory

MVP-        Jefrey Hernandez                String Theory


National Division
Name                                        Division         School
Remy Milroy                First Team      National         Bodine                
Surveer Sahil                First Team      National        E&S                
Victor Nordlof                First Team      National        Masterman        
Richard Kota                First Team      National        Bodine                
Aiden Greene                First Team      National        E&S                
William Taylor                First Team      National        Masterman        
Jude Staples                First Team        National        Masterman        
Christian Serrata        First Team        National        Hill Freedman        
Doug Ford                First Team        National        Hill Freedman        
Devyn Acosta                First Team        National        Bodine                
Tony Mejia-Cuba                First Team        National        E&S                
Oliver Dmochowski        First Team        National        Masterman        
Gabe Lopata                First Team        National        Masterman        


MVP-        William Taylor                Masterman


American Division
Name                                         Division          School
Saadiq Baylor                 First Team      American        Sankofa
Alexander Rodriguez       First Team      American        Maritime
Nasir Marks                 First Team      American        Overbrook
Tyrell Johnson                 First Team      American        Freire Charter
Marc Lloyd                 First Team       American        Freire Charter
Carlos Rivera                 First Team      American        West Phila.
Luke Gumienny                 First Team      American        Maritime
Mekhi Moultrie                 First Team       American        West Phila.
Eric Lewis                 First Team       American        Overbrook
Ismael Rameriz                 First Team       American        Sankofa
Jeffrey        Gonzalez        First Team       American        Maritime
Jashawn Jackson               First Team       American        Overbrook
Thaddeus Goode               First Team       American        Freire Charter



MVP-        Luis Arroyo                Maritime